Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Zamanda Aşk About Time

Tim Lake kendi ailesindeki bütün erkeklerde bir yetenek olduğu farkına varır. Bu yetenek zamanda yapılan yolculuktur. Yeteneğini anladıktan sonra geçmişe yaptığı yolculuklardan sonra hatalarını ayıklamaya ve silmeye başlar. Kısa bir zaman sonra yaşadığı yeri değiştirerek İngiltere'ye yerleşir. Burada Mary isminde oldukça hoş bir kadına aşık olur. Onu kendine bağlamak isteyen adam, özelliklerini kullanarak ilişkisinde hatasız olarak ilerler. Fakat belirli bir süre sonra hayatta hata yapmadan ilerlemesi ona mutluluk getirmez. Yaşamı hatalar, kararlar ve diğer doğal olan her şeyi ile beraber yaşamanın ne kadar değerli olduğunun farkına varacaktır... Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Zamanda Aşk filmi için (1) yorum bulunuyor.

  1. OpusDei03.01.2014 02:25:53

    Son dönem fantastik romantik komedi janrında iyi bir örnek About Time.Domhnall Gleeson ve Rachel McAdams bana kalırsa iki doğru seçim bu senaryo için hem kolay sindirilebilen hem sevimli iki oyuncu.Senaryo ise oldukça keyifli.Mutlaka izlenmesi gereken türün örneklerinden biri.İyi Seyirler

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Zamanda Aşk filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Seven Below izle
  • Stella Günleri izle
  • Paranoya izle
  • Aeon Flux: Gelecek Flux'ta izle