Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Sevimli Canavarlar Üniversitesi Monsters University

Sevimli Canavarlar Üniversitesi (Monsters University) izle
image description

Direkfilmizle Puanı: (Henüz değerlendirilmedi.)

Sevimli Canavarlar Üniversitesi - Monsters University (2013) animasyon filminde, Mike ve Sully Sevimli Canavarlar'dan (Monsters, Inc.) sonra yeniden bir aradalar! Canavar olmak öğrenilebilir! Bu sefer maceranın öncesine, ikilinin üniversite günlerine geri dönüyoruz. Filmin başında ikilinin henüz sıkı dost olmadığı bir zamana gidiyor ve hatta ilk tanıştıklarında aslında çok da iyi anlaşamıyor olduklarına şahit oluyoruz. Daha sonra bu sıkı dostluğun nasıl başladığını, birbirlerinin farkılıklarına tahammül ederek bunları nasıl ortadan kaldırdıklarını görüyoruz. "NOT: Tek Parça seçeneği simema çekimdir." Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Sevimli Canavarlar Üniversitesi filmi için henüz yorum yapılmamış.
Aşağıdaki formu kullanarak film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Sevimli Canavarlar Üniversitesi filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • About Cerry izle
  • Peki Şimdi Nereye izle
  • Felekten Açlık Oyunları izle
  • Omnivoros izle