Rastgele film getir
Sayfayı arkadaşlarınızla paylaşın

Percy Jackson: Canavarlar Denizi Percy Jackson: Sea of Monsters

Percy Jackson: Canavarlar Denizi - Percy Jackson: Sea of Monsters (2013) filminde, ilk filmde güçlerini keşfeden ve annesini kurtarmak için arkadaşlarıyla birlikte uzun bir yolculuğa çıkan Percy Jackson, bu kez mitolojik bir efsane olan Altın Post'u bulmaya çalışacaktır. Görevi başarıyla bitirirse, ihanet uğramış kamplarını ve Olympos'u kurtaracaktır. Bir kez daha arkadaşlarıyla birlikte, bu kez 'Canavarlar Denizi'ne doğru yelken açan Percy Jackson, Titan saldırıları ve gizemli varlıklarla dolu bu yolculukta, hem kuzeni Luke'u durdurmalı hem de uyanmakta olan eski bir şeytanı durdurmak zorundadır. Direkfilmizle.com iyi seyirler diler!

Video yükleniyor... Reklamı Geç

Paylaş
Facebook'ta paylaş

Tek Parça filmler yüklenirken lütfen bir süre bekleyiniz. Bazen filmlerin açılması zaman alabiliyor. Bağlantı hızınız düşükse, daha hızlı seyretmek için ekranın sağ alt köşesinden video kalitesini düşürebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

Percy Jackson: Canavarlar Denizi filmi için (1) yorum bulunuyor.
Aşağıdaki formu kullanarak film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

  1. memet14.11.2013 23:40:50

    güzel film

Puan Verin!
Güvenlik Kodu
*Türkçe imla kurallarına uymayan yorumlar onaylanmayacaktır. *Percy Jackson: Canavarlar Denizi filmi için puan vermeyi unutmayın.

DİĞER FİLMLER

  • Boss izle
  • Doğaüstü izle
  • Ben ve Sen izle
  • The Human Race izle